“En Volkswagen UP! halvkombi från 2015 med automat och bensinmotor. En praktisk och alert småbil”
Denna Volkswagen UP! har följande förutsättningar:
3 882 mil
Oljefukt
Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag, Bilen är delvis omlackerad
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Ratten är sliten. Innertak, repor. Insynsskydd medföljer ej
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
14" Alu.fälg
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7266666