Skoda Fabia

1.0 TSI
2022/5 470 mil/Bensin/Automat
  • ReleasingIconFƶretagsleasing
100 500 kr
Med billƄn frƄn856 kr / mƄn
Pris i bilhandeln185 000 kr
Reservationspris ej uppnƄtt

15 jan, 09:27

Hƶjdpunkter

ā€œEn Skoda Fabia halvkombi frĆ„n 2022 med automat och bensinmotor. Utrustad med bl.a. nyckellƶst startsystem och assistanssystem.ā€

Resultatet frƄn KVD-testet

LƤs mer om Kvd-testet

Denna Skoda Fabia har fƶljande fƶrutsƤttningar:

5 470 mil

Drivlinan fungerar bra. SpƄr av olja i motorrummet Ƥr inte ovanligt.

ƅtgƤrd behƶvs

LƤs om hur vi testar bromsar

BromsbelƤgg fram, slitna

AnmƤrkningar finns

Halvljus vƤnster felaktig ljusbild

BƤttre Ƥn normalt skick

Stenskott vindruta utanfƶr synfƤlt. Ytrost tak. FƄtal stenskott, dƶrruppslag, lackskador och repor. SpƄr efter tidigare dekor. Lyktor fram repiga

Stenskott i fronten Ƥr normalt. Runtom bilen finns mindre skador sƄsom repor och mindre bucklor.

InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken

Mindre skav och repor pƄ insteg samt nederkant av dƶrrinsidor Ƥr vanligt. MƤrken och skav pƄ instrumentering, ratt och vƤxelspak kan fƶrekomma. Enstaka flƤckar pƄ sƤten eller innertak Ƥr inte ovanligt.

  • Odubbade vinterdƤck

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" PlƄtfƤlg

  • SommardƤck

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Alu.fƤlg

  • Antal tidigare Ƥgare1
  • RegistreringsnummerFEH17D
  • ModellĆ„r2022
  • TillverkningsmĆ„nadjuni 2022
  • MƤtarstƤllning5 470 mil

  • ChassinummerTMBER6PJ4N4053782
  • Motoreffekt (bensin)110 hk (81 kW)
  • Maxlastvikt428 kg
  • BrƤnslefƶrbr. blandad kƶrning (bensin)4,6 l/100 km
  • CO2-utslƤpp (bensin)105 g/km

Kvdbils anlƤggning

UmeƄ

KontaktvƤgen 3

90133 UmeƄ