“En Mercedes-Benz Vito transportbil från 2021 med dieselmotor. Rikligt utrustad med bland annat backkamera, assistanssystem och dragkrok. Bilen behöver inte besiktas förrän november nästa år.”
Denna Mercedes Vito har följande förutsättningar:
11 464 mil
Missljud motor. Högt motorljud. Insugsrör löst, på bilen samt gul motorlampa lyser. Plastdetalj i motorrum skadad
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Halvljus höger ur funktion
Skada stötfångare fram. Repa stötfångare fram. Flertal stenskott motorhuv. Stenskott vindruta i synfält. Mindre buckla vänster framdörr, Mindre repa framdörr vänster, Repa vänster insteg fram, Repa vänster bakskärm, Buckla vänster bakdörr, Repa vänster bakdörr, Antenn saknas. Repa stötfångare bak. Repa höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Repa höger bakdörr, Buckla höger framdörr, Mindre repa höger framdörr, Karosskada höger sidospegel, Repor baklucka. Bucklor baklucka. buckla baklucka, ytrost baklucka, Spricka bromsljus, Flertal bucklor/dörruppslagKan bli fin av en maskinpolering
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Spår av mögel. Smutsig inredning i bagage. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Förarens armstöd lös , Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Dörrpanel höger fram skada
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
2 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Kamera Drag Värmare
7264313