Såld
Peugeot 308
1.6 Bioflex 5dr
“En Peugeot 308 från 2009 med bensin/etanol-motor. En smidig halvkombi som är nybesiktigad till maj 2025.”
Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Flertal repor på ratten
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7200191