“Denna 500 Cabriolet bjuder på charmig körglädje med öppen känsla som förhöjer varje resa. Den kombinerar ikonisk design med smidig vardagskomfort och gör varje tur lite roligare.”
Denna Fiat 500 har följande förutsättningar:
6 178 mil
Liten rostkant bromsskivor
Servicelampa lyser. Strålkastare kondens
Ytrost höger tröskel
Stenskott i fronten är normalt. Runtom bilen finns mindre skador såsom repor och mindre bucklor.
Spricka instrumentpanel
Mindre skav och repor på insteg samt nederkant av dörrinsidor är vanligt. Märken och skav på instrumentering, ratt och växelspak kan förekomma. Enstaka fläckar på säten eller innertak är inte ovanligt.
Däck är en slitdel och behöver bytas när de är gamla, när mönsterdjupet inte är tillräckligt eller om däcken har tydliga skador. Mönsterdjupet anges i millimeter. Skrap eller repor på fälgarna förekommer.
7 mm
4 mm
5 mm
4 mm
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
Lounge Cabriolet
7265732