“Denna Picanto är en lättkörd och smidig bil som gör vardagsresorna både enkla och trivsamma. Den kombinerar kompakt format med bekväm komfort och modern teknik som gör varje tur inspirerande. Bilen behöver inte besiktas förrän i november.”
Denna KIA Picanto har följande förutsättningar:
3 545 mil
Bilen är inte provkörd p.g.a. fel däck för årstiden
Flertal lackskador och bucklor
Klädsel smutsig. Olika solskydd i bilen
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Navi Backkamera
7261925