āMercedes-Benz X-klass Pickup med stark dieselmotor pĆ„ 190hk. Rikligt utrustad med bland annat backkamera, dragkrok och fyrhjulsdrift. Nybesiktigad och behƶver inte besiktas fƶrrƤn december nƤsta Ć„r.ā
Denna Mercedes X-klass har fƶljande fƶrutsƤttningar:
13 287 mil
AnmƤrkningar finns
Mindre oljelƤckage, ej lokaliserat
Stenskott vindruta i synfƤlt. SpƄr efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dƶrruppslag och repor
Stenskott i fronten Ƥr vanligt. Runtom bilen finns ett antal mindre skador sƄsom repor, lackskador och mindre bucklor.
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken. SpƄr av tidigare utrustning. BaksƤte saknas
Flera repor pƄ insteg och nederkant av dƶrrinsidor samt mƤrken pƄ ratt, vƤxelspak, vred och instrument Ƥr vanligt. SƤten och textilier visar tydligt slitage och har en del flƤckar, Ƥven i innertaket. I bagageutrymmet finns ofta tydliga spƄr av anvƤndning.
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Alu.fƤlg
SommardƤck
3 mm
5 mm
3 mm
6 mm
17" Alu.fƤlg
PƄbyggt skƄp
FjƤrrlƄs
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
USB-ingƄng
7264648