āEn Mercedes-Benz Vito transportbil frĆ„n 2014 med dieselmotor. Utrustad med bl.a. dragkrok och verkstadsinredning. Bilen behƶver inte besiktas fƶrrƤn oktober nƤsta Ć„r.ā
Denna Mercedes Vito har fƶljande fƶrutsƤttningar:
19 874 mil
AnmƤrkningar finns
StrƄlkastare hƶger ur funktion. AC fungerar men kyler dƄligt. Skyltbelysning, ur funktion. StrƄlkastare hƶger, repa pƄ glas/plast
Teknik och utrustning fungerar som det ska men gnissel och kƤrvande fƶrekommer.
Karosskada vƤnster sidospegel, Skyddslist vƤnster framdƶrr saknas. Flertal stenskott, FƄtal bucklor/dƶrruppslag, SpƄr efter tidigare dekor, Bilen Ƥr matt i lacken, Hƶger bakljus, smƄsprickor, VƤnster bakljus kondens. Flera rostangrepp
Flera stenskott i fronten Ƥr vanligt. Runtom bilen finns ofta mindre skador sƄsom repor, lackskador och mindre bucklor. Mindre rostangrepp Ƥr vanligt, sƤrskilt pƄ Ƥldre bilar.
BƤttre Ƥn normalt skick
Lastutrymme, flertal skav, flƤckar och bucklor. InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken. SpƄr av tidigare utrustning
DƤck Ƥr en slitdel och behƶver bytas nƤr de Ƥr gamla, nƤr mƶnsterdjupet inte Ƥr tillrƤckligt eller om dƤcken har tydliga skador. Mƶnsterdjupet anges i millimeter. SkrapmƤrken eller repor pƄ fƤlgarna fƶrekommer ocksƄ.
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
16" PlƄtfƤlg
SommardƤck
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
16" PlƄtfƤlg
Verkstad, Drag
AUX-ingƄng
FjƤrrlƄs
USB-ingƄng
7255450