“En Mercedes A 200 från 2023 med automatlåda och bensinmotor som kombinerar prestanda och komfort. Rikligt utrustad med taklucka, GPS, backkamera och nyckellöst startsystem för en smidig och elegant körupplevelse.”
Denna Mercedes A-Klass har följande förutsättningar:
2 991 mil
Torkarblad utslitna fram. Strålkastare vänster kondens
Vindruta sliten. Stenskott vindruta i synfält. Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott, repor och tuffa fläckar i lacken som ej gick bort i tvätten
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Urban Progressive
Taklucka
Ljus o siktpaket
Parkeringspaket
Urban/progressive-paket
Spegelpaket
7261454