“Populär Mopedbilsmodell ifrån etablerad tillverkare. Detta exemplar är i Sport ULTIMATE-utförande. Kompletta sommar+ dubbade vinterhjul med aluminiumfälgar medföljer.”
Denna LIGIER JS har följande förutsättningar:
2 964 mil
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Bilen krånglar när man ska lägga i drive
Bilen drar snett. Backkamera visar dålig bild
Repa framdörr vänster. Lackskada vänster insteg fram. Lackskada stötfångare bak. Bilen har polerbara tvättrepor. Flertal repor. Fåtal lackskador
Sliten inredning på sina ställen. Invändigt några repor, fläckar och märken
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
14" Alu.fälg
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
Mopedbil
Apple Car Play
7267201