“En KIA Picanto halvkombi från 2018 med bensinmotor. En smidig och ekonomisk småbil.”
Denna KIA Picanto har följande förutsättningar:
2 302 mil
Ratt står lite snett
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
14" Alu.fälg
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Launch Edition
7265277