“Lyckad och populär Motorcykelmodell. Endast 822 mil på mätarn. OBS, Motorcykeln är folierad.”
Våra fordonstekniker har testat motorcykeln på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av motorcykeln.
Eftersom motorcykeln har haft ett tidigare hem kan spår av användning förekomma, något vi bedömer som normalt slitage utifrån ålder och körsträcka. Det anges inte i testresultatet, men är en naturlig del av en begagnad bil.
Denna KAWASAKI VERSYS 650 ABS har följande förutsättningar:
822 mil
Folierad. Normalt med stenskott, dörruppslag och repor
Däck är en slitdel och behöver bytas när de är gamla, när mönsterdjupet inte är tillräckligt eller om däcken har tydliga skador. Mönsterdjupet anges i millimeter. Repor på fälgar förekommer.
4 mm
5 mm
Mönsterdjup ska vara minst 1 mm.
Extraljus
Nyckel till packbox/ar MC
ABS
7265888