KAWASAKI VERSYS 650 ABS

Motorcykel
2016/822 mil/Bensin/Manuell
39 000 kr
Pris i bilhandeln50 000 kr
Reservationspris uppnått

21 jan, 09:15

Lyckad och populär Motorcykelmodell. Endast 822 mil på mätarn. OBS, Motorcykeln är folierad.

Våra fordonstekniker har testat motorcykeln på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av motorcykeln.

Eftersom motorcykeln har haft ett tidigare hem kan spår av användning förekomma, något vi bedömer som normalt slitage utifrån ålder och körsträcka. Det anges inte i testresultatet, men är en naturlig del av en begagnad bil.

Denna KAWASAKI VERSYS 650 ABS har följande förutsättningar:

822 mil

Folierad. Normalt med stenskott, dörruppslag och repor

    Mönsterdjup ska vara minst 1 mm.

  • Extraljus

  • Nyckel till packbox/ar MC

  • ABS

Fakta

  • RegistreringsnummerYJU305
  • Modellår2016
  • Tillverkningsmånadnovember 2016
  • Mätarställning822 mil

  • ChassinummerJKALE650EFDA16311
  • Motoreffekt (bensin)69 hk (51 kW)
  • CO2-utsläpp (bensin)110 g/km
  • Nästa besiktning senast2027-05-31

Linköping (Jägarvallen)

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping