Såld
Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
“VW Polo 2016 erbjuder en kompakt och funktionell design, vilket gör den lämplig för stadskörning och enkel att parkera. Den är utrustad med grundläggande säkerhetsfunktioner och en solid interiör som möter de grundläggande behoven för daglig pendling.”
Gummilist skadad vänster framdörr, Fåtal bucklor, dörruppslag, stenskott, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7196693