Såld
Volkswagen Golf
VI 1.4 TSI 5dr, Style
“En Volkswagen Golf från 2010 med bensinmotor. Utrustad med bl.a. dragkrok.”
Broms höger bak, anliggande
Elhiss vänster fram missljud, Elhiss höger fram missljud, Strålkastare vänster spricka, Strålkastare höger spricka.Normalt Hållare till släpvagnskontakt, genomrost
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, lackskador och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag och rostangrepp, Spricka i bakljus höger sida, Samtliga bussningar under bilen, torrsprickor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Utrustningspaket: Style
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
7195599