Såld
Volvo V50
1.8F
“En Volvo V50 från 2009 med bensin/etanol-motor. OBS! bilen har körförbud.”
Sliten drivrem, Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Tickande ljud i motorrum, Ej provkörd p.g.a, körförbud
Bromsbelägg bak, utslitna, Broms höger bak, anliggande, Broms vänster bak, anliggande, Bromsskivor bak är slitna,
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Servicelampa lyser, Avgassystem läckage, Torkarblad utslitna, Batteri slut
Sidospegelglas vänster, saknas, Skada höger sidoblinkers, Karosskada höger sidospegel, repa höger framskärm, buckla höger framskärm, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, bucklor och lackskador, Huvlås kärvar
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Klädsel smutsig bak, Märkbar odör i kupe, Märkbar röklukt i kupe
5 mm
6 mm
6 mm
5 mm
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7202115