Såld
Volvo S60
2.0T, Momentum
“Volvo S60 med stark bensinmotor på 203hk.”
Skramlande ljud i motorrum
Bromsbelägg bak, slitna, Bromsskivor bak är slitna
Servicelampa lyser, Bilen är trögstyrd, Glapp i styrväxel
Buckla vänster insteg fram, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp, Däckpar bak, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
7 mm
3 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Utrustningspaket: Momentum
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7196407