Såld
Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr
“En Toyota Yaris halvkombi från 2019 med automat och bensinmotor. Utrustad med bl.a. backkamera.”
Ytrost tak, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
Kamera som underlättar vid backning
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Elektroniskt säkerhetssystem som varnar vid oplanerade filbyten
7197197