Såld
Toyota Yaris
1.3 5dr
“En Toyota Yaris från 2007 med bensinmotor. En praktisk och ekonomisk småbil. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän april nästa år.”
Torkarblad bak skadat, Strålkastare vänster, repa på glas/plast
Stenskott vindruta i synfält, Karosskada vänster framskärm, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7200761