Såld
Toyota RAV4
2.0 VVT-i
“En Toyota RAV4 från 2013 med bensinmotor. Utrustad med bland annat dragkrok och fyrhjulsdrift. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän mars nästa år.”
Koppling slirar, Koppling tar högt upp
Avgassystem bristfällig fastsättning, Strålkastarglas vänster ner mattat
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta i synfält, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, skada, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Handskfack går ej att öppna/stänga, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster, Innertak skadad
7 mm
3 mm
7 mm
2 mm
17" Plåtfälg
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
Konstant eller inkopplingsbar fyrhjulsdrift
7201259