Såld
Skoda Rapid
1.2 TSI Kombi
“Skoda Rapid Kombi är en rymlig och praktisk bil som erbjuder utmärkt valuta för pengarna, perfekt för familjer och dem som behöver gott om lastutrymme. Den är känd för sin tillförlitlighet och bränsleeffektivitet, och kombinerar komfortabla körattribut med en robust och funktionell design, vilket gör den idealisk för både vardagspendling och längre resor.”
Flertal stenskott, lackskador, repor, bucklor och dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd upphängning skadad
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7201319