Såld
Nissan NV200
e-NV200 24,0 kWh
“En Nissan NV200 från 2018 med elmotor. Rikligt utrustad med bland annat GPS, backkamera, nyckellöst startsystem och dragkrok.”
Vindruta sliten, Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Klädsel skadad, fram, Klädsel smutsig, fram, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Smutsig inredning i bagage, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Ratten är sliten
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7 mm
8 mm
7 mm
7 mm
Kamera som underlättar vid backning
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
Navigationssystem med vägbeskrivning
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Eluppvärmd ratt
7203311