Såld
Nissan 350 Z
350 Z
“Nissan 350Z är en renodlad sportbil som erbjuder en spännande kördynamik och kraftfull prestanda tack vare sin responsiva V6-motor, vilket ger en adrenalinfylld upplevelse vid varje kurvtagning. Med sin ikoniska och aerodynamiska design samt förarorienterad cockpit, är denna bil en dröm för bilentusiaster som uppskattar både stil och substans på vägen.”
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Avgassystem ej orginal, Avgassystem modifierat
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta i synfält, Ytrost höger bakskärm, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Vänster fram dörr omlackerad, Torkarblad vänster är böjd så den torkar inte, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Sliten inredning, Inredningsdetalj skadad
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7 mm
7202727