Såld
Mercedes CLA
CLA 180 Coupé C117, AMG Sport
“En Mercedes CLA från 2019 med bensinmotor. Utrustad med bl.a. öppningsbart panoramatak.”
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Utrustningspaket: AMG Sport
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Strålkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka från star
Glastak som är delvis öppningsbart
Parkeringshjälp som använder ultraljudssensorer där den mäter upp utrymme mellan bilar.
7201343