Såld
Mazda 3
2.3 MPS
“Mazda 3 MPS från 2007 erbjuder en spännande blandning av kraft och prestanda tack vare dess turboladdade motor, vilket gör den till en av de snabbaste bilarna i sin klass. Med sitt sportiga utseende och välutrustade interiör ger den både körglädje och daglig funktionalitet, perfekt för de som söker en bil med både stil och styrka.”
Manöverpanel fönsterhissar förardörr kan endast styra förardörren, övriga dörrar fungerar ej men fungerar på respektive dörr
Flertal lackskador, bucklor, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7200799