Såld
Fiat Abarth
595
“Fiat Abarth med stark motor på 179hk. Utrustad med bl.a. GPS. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän januari 2026.”
Avgassystem ej orginal, Ej originalfjädring
Flertal repor, Fåtal stenskott och bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Navigationssystem med vägbeskrivning
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7198991