Såld
Fiat 500
BSG
“En Fiat 500 från 2021 med bensinmotor. Utrustad med bl.a. panoramatak. Bilen behöver inte besiktas förrän november nästa år.”
Bromsskivor fram är slitna
Servicebok saknas, Ratt står snett
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Glastak som i vissa fall är öppningsbart
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7198989