Såld
Audi A3
1.6 FSI Sportback
“En Audi A3 från 2008 med bensinmotor.”
Tickande ljud i motorrum, Oljeläckage Motor, Rasslande/knackande missljud
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Skrapar bak
Bakrutetorkare, ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Bakrutespolare ur funktion, Bilen drar snett, Hjulvibrationer, Torkararm bak ligger ur position, Dammskydd till stötdämpare skadad vänster/höger bak, Avgassystem läckage, Strålkastarglas vänster, slitet, Strålkastarglas höger, slitet
Vindruta sliten, Ytrost tak, Karossskada framdörr vänster, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Ytrost motorhuv, Mindre buckla motorhuv, Rostigt underrede, Slitna sidorutor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
3 mm
5 mm
4 mm
7203515