CABBY 51

Husvagn
2001
906 Intresserade
Avslutad 21 okt 18:05
29 Bud
Vinnande bud inkl. moms
Budgivningen startar på bilens utgångspris. När budet för utgångspriset är lagt kan du välja att lägga högsta bud eller maxbud.
35 500kr

CABBY 51
CABBY 51
Ledande bud:35 500kr
Vi testar alla bilar
Vi har hjälpt 200 000 att hitta sin nya bil
Trygghet hela vägen

Kvdbils samlade omdöme

“Etablerad och populär Husvagnsmodell ifrån CABBY. Denna vagn har flertal anmärkningar som är i behov av översyn och åtgärd för att den skall bli bra.”

Våra fordonstekniker har testat husvagnen på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av husvagnen.
KVD-Tested

Inga kommentarer

- "Vattensystem bodel, vattenpump ur funktion - Inget vatten kommer ur kökskranen, Elsystem 220V, ur funktion ej testbart, Kyl/frys, gasoldrift ur funktion, Spisfläkt, ur funktion, Vattentank, förorenad/smutsig, Kontroll/manöverpanel, ur funktion, Positionsljus fram vänster, ur funktion, Sidomarkeringsljus, höger, ur funktion, Glykolnivå till värmesystem inne i husbil låg, Utelampa, ovanför dörr, ur funktion" -

- "Kaross, allmänt skick: Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Kaross, vänster utsida, lackskada, Kaross, höger utsida, lackskada, Kaross, bak utsida, skadad & lackskada, Bodel höger utsida, lackskada & skadad, Bodel fram utsida, skadad, Blinkersglas vänster fram spricka (V Blinkersglas skadat), Vänster bakljus kondens, Ruta/or, bodel vänster utsida, skadat, Ruta/or, bakre bodel, spricka/or eller/samt repa/repor" -

- "Golv invändigt, skada, Ruta/or, främre bodel, går ej att öppna, Skadade trädetaljer kök, Ytterdörr, insektsnät skadat, går ej att dra ut, Lampa/or invändigt bodel, flertal ur funktion, Luckor & hyllor mittre bodel, skadad, Vägg invändigt, höger skada. Köksbord, skadat. Kök allmänt: Skadade trädetaljer kök. Gardin främre bodel, kärvar & skadad" -

Se mindre av testet

Fakta

  • Registreringsnummer

    RTN832

  • Modellår

    2001

  • Första datum i trafik

    2000-11-16

  • Antal säten

    0

  • Antal nycklar

    2

  • Antal sovplatser

    2

  • Spislågor

    3

  • Värmesystem

    El, Gasol, Vattenburen

  • Fuktkontroll

    Utförd OK

  • Skatt årsavgift

    360 SEK

  • Chassinummer

    YT3510C131S010155

  • Nästa besiktning senast

    2022-06-30

  • Maxlastvikt

    130 kg

  • Tjänstevikt

    1 170 kg

  • Skattevikt

    1 300 kg

  • Fordonets totalvikt

    1 300 kg

  • Längd

    6,80 m

  • Bredd

    2,34 m

  • Höjd

    0,00 m

Övrig information

  • Svensksåld

    Ja

  • Kan exporteras

    Ja

Åkersberga
Transportera bilen

Välj stad och se transportkostnad

Om anläggningen
Kontakt