Såld
Volvo S60
2.5T
“Denna Volvo S60, med sin kraftfulla 210 hk bensinmotor och automatlåda, kombinerar prestanda med stil och komfort. Nybesiktigad och redo för vägen, är den ett utmärkt val för den som uppskattar kvalitet och kraft i sitt bilval.”
Torkarblad utslitna fram, Hjulvibrationer
Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
4 mm
2 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7204499