Såld
Honda Jazz
1.4
“En Honda Jazz från 2012 med bensinmotor. Utrustad med bland annat panoramatak.”
Spolarvätskebehållare, Lock skadat/saknas
Knappar till elhiss trasiga, Elhiss fram höger, ur funktion
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Handtag bagage kärvar, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Lukt från rök
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Glastak som i vissa fall är öppningsbart
7203757