Såld
BMW 5-serien
530xi Sedan, E60
“BMW 5-serien med stark motor på 258hk. Utrustad med bl.a. dragkrok och fyrhjulsdrift. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän maj nästa år.”
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Strålkastarglas mattat
Några stenskott, dörruppslag och repor, Bucklor baklucka
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
1 mm
2 mm
1 mm
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer. Kan monteras av.
FARDDATOR_DESCRIPTION
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
Konstant eller inkopplingsbar fyrhjulsdrift
7200929