Såld
Audi A1
1.4 TFSI
“En Audi A1 från 2011 med automat och bensinmotor. .”
Ac fungerar men kyler dåligt, Torkarblad bak utslitet
Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Plastdetaljer under frontspoilern lös
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7203843