Såld
Fiat Punto
1.4 Natural Power 5dr
“En Fiat Punto från 2015 med bensin/gas-motor. Utrustad med bland annat backkamera. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän mars nästa år.”
Oljeläckage
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram och bak rostskadade, Missljud framvagn när man svänger åt båda hållen
Höger elspegel ur funktion, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Kupéfläkten funkar endast på högsta läget (4:an
Flertal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp, Skrapade fälgar till extradäck, Olika fabrikat på extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd trasigt, Spår av tidigare utrustning
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Kamera som underlättar vid backning
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
7202287