Såld
Chevrolet Impala
SS 5.7 V8
“Chevrolet Impala SS 5.7 V8 från 1995 är en klassisk amerikansk bil som kombinerar robust kraft med en distinkt retrodesign. Med sin kraftfulla 5.7-liters V8-motor och sportiga kaross, erbjuder denna bil en uppslukande körupplevelse som appellerar till entusiaster av både prestanda och nostalgisk stil.”
Ratt står snett, Missljud framvagn ej lokaliserat, Missljud bakvagn ej lokaliserat
Några repor, stenskott och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7201207